Innowacyjne rozwiązania sprzetów Advantech

 

Pochodząca z Tajwanu firma Advantech to jedna z największych spółek technologicznych działająca na rynku od lat 80-tych XX wieku. Produkowane przez nich urządzenia elektroniczne swoją jakością wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami sprawiły, że sprzęty Advantech są w czołówce światowych komputerów przemysłowych.

Innowacyjność sprzętów Advantech

sprzęt advantechKomputery przemysłowe, serwery i konwertery to nie jedyna gałąź produktów, w której specjalizuje się ta działająca od przeszło czterdziestu lat firma. Bardzo szybki rozwój bezprzewodowych rozwiązań sieciowych sprawił, że rozpoczęto produkcję nowoczesnych routerów, przełączników oraz innowacyjnych urządzeń pomiarowych. Komputery panelowe i tablety są często używane do sterowania większymi urządzeniami lub nawet do sterowania całymi liniami produkcyjnymi i do właśnie takich innowacyjnych zmian w przemyśle dostosowywany jest sprzęt Advantech. Automatyzacja pracy sprawia, że produkcja cały czas musi wzrastać. Niezbędne do tego jest odpowiednie skomputeryzowanie linii produkcyjnej i zastąpienie komputerami większości prac ludzi. Dzięki temu organizacja i komunikacja jest na znacznie wyższym poziomie i praca przebiega płynniej. Firma oferuje komputery do każdego rodzaju pracy, wytrzymujące naprawdę ciężkie warunki i spełniające swoją rolę przez długi czas od zakupu. Wysoce funkcjonalne i wytrzymałe urządzenia zapewniają innowacyjne rozwiązania do każdego problemu.

Każda dziedzina przemysłu znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie, od rozbudowanych serwerowni czy linii produkcyjnych, po stacje obsługi klienta i systemy operacyjne wykorzystujące algorytmy uczenia sztucznej inteligencji. Sprzęty Advantech oferują światowej klasy standard zarówno w kwestii innowacyjności, jak i wytrzymałości produktu.