dj na wesele Śląsk

Fatalny dj na wesele Śląsk

Ślub jest zdecydowanie najdroższą imprezą w życiu. Jednak noc potrafi naprawdę dobrze nadszarpnąć nasz budżet, dlatego często szukamy oszczędności tam gdzie możemy. W moim przypadku była to muzyka.

Cena oraz dj na wesele Śląsk

dj na wesele ŚląskOd koleżanki usłyszałam, że ostatnio było na weselu, gdzie zamiast zespołu był dj i sprawdził się naprawdę świetnie. Sprawdziłam w internecie jaką cenę nalicza sobie dj na wesele Śląsk, nie dość, że okazało się, że o dziwo Śląsk jest regionem najbogatszym w tego typu usługi, to jeszcze cena ich jest o połowę tańsza od tradycyjnego zespołu na wesele. Zaczęliśmy więc casting, miesiąc poszukiwań i znaleźliśmy Pana, który chwalił się dużym doświadczeniem, a także miał bogaty repertuar muzyczny, zarówno utworów które dopiero wyszły, jak i tych z czasów młodości mojej babci. Czułam, że w końcu mogę spać spokojnie, gdyż wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Jednak nie wiedziałam wtedy jak bardzo się myliłam. Gdy nadszedł dzień ślubu byliśmy bardzo zdenerwowani, jednak wiedziałam, że nie ma rzeczy o której byśmy zapomnieli. Wszystko szło zgodnie z planem, aż do momentu gdy pojechaliśmy wraz z gośćmi do restauracji. Okazało się, że nasz dj jeszcze nie przyszedł, a miał być godzinę wcześniej, aby podłączyć cały sprzęt, w dodatku nie odbierał telefonu. Podano obiad, a w tym czasie zjawił się dj, w niechlujnym stroju. Byłam mocno zdegustowana, ale nie miałam wyjścia, gdybym poprosiła go o wyjście zostalibyśmy bez muzyki. To jednak nie było najgorsze.

Owszem dj puszczał muzykę, według wcześniejszych ustaleń, nawet całkiem nieźle radził sobie z gośćmi i byłabym skłonna o wszystkim zapomnieć gdyby nie fakt, że totalnie się upił w związku z czym koło pierwszej nie był w stanie już grać. To była kompletna katastrofa, na szczęście odzyskaliśmy pieniądze z małą rekompensatą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *