Co kryje w sobie inteligentny dom

Firma iHMS jest fachową spółką a jej siedziba główna mieści się w Białymstoku. Firma trudni się tworzeniem oprogramowania i sprzętów dla rynku inteligentnego domu i budynku. iHMS rewiduje się wieloma licencjami i rekomendacjami, co zapewnia o ich dobrej znajomości branży i specjalistycznemu podejściu do tworzonej pracy.

Inteligenty dom charakteryzuje się zmniejszonym wydalaniem CO2 do atmosfery. Jego system nastawiony jest na zapewnianie pieniędzy w trakcie wykonywania wielu zadań – osiągane jest to dzięki montowaniu automatyki budowlanej sterującej w wielu rodzajach pokoi: od instalacji gazowej i elektryczności do odprowadzania ścieków. Najistotniejszą jego cechą jest oszczędzanie energii, stawiając wygodę lokum na ostatnim miejscu. Natomiast w układzie inteligentnego budynku przede wszystkim priorytetem jest jakość życia jego lokatorów, stąd elektronika służy przede wszystkim ułatwianiu wykonywania codziennych prac. Wobec tego, inteligentny budynek może zajmować się ośnieżaniem naszego ogrodu czy ustawianiem najlepszej temperatury w pomieszczeniu. Panele sterujące dają możliwość nad ogółem systemu panować, natomiast panele dotykowe dzięki logicznemu interfejsowi są łatwe i poręczne w stosowaniu. IHMS poszczycić się może tworzeniem projektów dla takich firm jak Państwowy Szpital Zespolony w Białymstoku oraz Aqua Parku w Suwałkach. Fachowcy w swej dziedzinie przygotowani są odpowiedzieć na każde zapytanie, aby użytkownik dobrał dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Ponadto, w ofercie działalności znajdują się programy edukacyjne oraz nieodpłatne wsparcie techniczne, które gwarantowane jest wszystkim konsumentom.