Co decyduje o popularności Firefly?

Waporyzacja nie jest czymś nowym, albowiem pierwsze urządzenia mające jej służyć skonstruowano prawie czterdzieści lat temu. Co prawda, nie przypominały one w niczym dzisiejszych waporyzatorów, ale co do idei, nic się nie zmieniło.

Najlepsze waporyzatory przenośne Firefly

waporyzator fireflyJeżeli chodzi o vaporizer przenośny, który sprosta oczekiwaniom początkujących, jak i doświadczonych vaperów, to warto zapoznać się z Firefly. Jest to nie tylko jedno z najbardziej efektywnych urządzeń na rynku, ale też niezwykle mocne, dzięki czemu podgrzewa susz znacznie szybciej niż inne waporyzatory. Firefly daje nam również możliwość korzystania z waporyzacji podczas ładowania, nawet wówczas, gdy jest ona całkowicie rozładowana. Jest to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, ale, jak na razie, można je znaleźć tylko w tym modelu. Co bardzo ważne, waporyzator Firefly może być obsługiwany z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji na smartfony. W niej, mamy informacje o stanie naładowania baterii, ale także możemy kalibrować grzałkę, czyli ustawić czas, w jakim osiągnie ona preferowaną przez nas temperaturę. Bardzo ważnym aspektem tego vaporizera jest fakt iż posiada on wymienną baterię. Druga z nich jest natomiast dołączona do zestawu, dzięki czemu można zmienić ją w dowolnej chwili, gdy pierwsza się rozładuje. A o to, bardzo łatwo, ponieważ wytrzymałość baterii szacuje się na około godzinę nieprzerwanego działania, co przy sesjach zbiorowych może być nazbyt krótkim czasem.

Warto podkreślić iż waporyzatory Firefly są jednymi z najbardziej cenionych przez vaperów urządzeń, jakie kiedykolwiek miały premierę na polskim rynku. Nie jest to przypadek, albowiem, za stosunkowo niewysoką cenę otrzymujemy urządzenie najwyższej jakości – wydajne, szybkie i solidne.