Co daje powłoka ceramic pro?

Powłoka ochronna ceramic pro jest swego rodzaju innowacją. Powłoka ta daje bowiem świetne zabezpieczenie karoserii naszego samochodu. Powłoka ceramic pro jest niezwykle uniwersalna. Nadaje się nie tylko do metalowej karoserii samochodu, ale też do wszystkich pozostałych jej komponentów.

W związku z tym, kiedy ją nakładamy nie musimy omijać żadnych detali. Nadaje się ona bowiem nie tylko do metalu, ale też do gumy, plastiku, a nawet do szkła.

polerowanie-lakieruPonadto powłoka ta jest bardzo dobrze sobie poradzić z karoserią, której stan nie przedstawia się najlepiej, idealnie wyrównując wszelkie drobne rysy i zadrapania. To jednak nie wszystko, musimy pamiętać o tym, że jest to przede wszystkim powłoka ochrona. Doskonale nadaje się więc do wszelkich samochodów stojących pod chmurka i nie tylko. Bardzo dobrze chroni ona karoserię przed szkodliwym działaniem promieni UV. Jednak każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to nie promienie UV są największym zagrożeniem. Najtrudniejszy czas dla karoserii to przede wszystkim okres jesieni i zimy. Błoto, deszcz, śnieg oraz znajdujące w się nich zabrudzenia są niekiedy wprost zabójcze dla maski samochodu. Ceramic pro 9h stanowi przed nimi świetną ochronę. Co więcej ma ona takie działanie, że odpycha cząsteczki wody, które szybko po niej spływają, nie pozostawiając śladu. Oczywiście jeżdżąc po drogach w różnych warunkach pogodowych i terenowych nie jesteśmy w stanie uniknąć wszelkich możliwych zabrudzeń, ale dzięki wspomnianej wyżej powłoce jesteśmy je w stanie w prosty i łatwy sposób usunąć. Jeśli jesteśmy już przy tym temacie warto dodać, że powłoka ceramic pro jest także odporna na działanie wszelkich środków czyszczących i innych detergentów.

Nie musimy więc obawiać się, że podczas tradycyjnej pielęgnacji auta powłoka nam się zmyje lub straci swoje właściwości. Trwałość powłoki jest bardzo duża . Oblicza się, że bezpieczna w ten sposób karoseria pozostaje w dobrym praktycznie niezmienionym stanie przez blisko 5 lat. Nie wymaga to przy tym od nas większego zachodu.