Bawełniana pościel dla niemowląt

Jakiś czas temu urodziłam córkę.Po dłuższym czasie w szpitalu, udało nam się w końcu móc udać do domu. Miałam przygotowane już wszystko co niezbędne, cały pokój dla dziecka był gotowy. Przygotowywałam go przez tych kilka miesięcy, żeby wszystko było idealnie. Sugerowałam się opiniami innych mam, bo nie miałam doświadczenia.

Córka w nowej, mięciutkiej pościeli

bawełniana pościel niemowlęca do łóżeczkaNiemowlę w pierwszych tygodniach swojego życia praktycznie cały czas śpi. Większość dnia i nocy spędza w łóżeczku i budzi się na karmienie i przewijanie. Dlatego bardzo ważny jest fakt, by nasz maluch mógł się dobrze wysypiać. Komfort snu takiego maleństwa jest niezwykle ważny. Delikatna skóra dziecka bardzo łatwo się podrażnia. Byłam pewna, że moja bawełniana pościel niemowlęca do łóżeczka na pewno nie zaszkodzi mojemu dziecku. Długo zastanawiałam się nad tym, jaką pościel wybrać. To bardzo ważna kwestia, dlatego nie ma co sugerować się niską ceną. Dziecko musi mieć wygodnie. Pościel musi też być antyalergiczna, by nie powodowała żadnych uczuleń. Kiedy wybierałam pościel dla mojej córki, sprawdzałam, czy ma wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Na szczęście, udało mi się znaleźć pościel, która by mnie interesowała. Nawet mogłam wybrać ją sobie w różowym kolorze, tak jak sobie wymarzyłam. Pościel była w delikatnym odcieniu różu z jakimiś misiami naszytymi dla ozdoby. Nie mogłam się na nią napatrzeć. Gdy dotarłam do domu z moim niemowlakiem, od razu położyłam córkę w łóżeczku.

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ widać, że pościel jest dobrej jakości i dziecku nic złego się nie dzieje. Dobrze się wysypia, pościel jest odpowiednich rozmiarów. Kołderka grzeje tak jak powinna i w dodatku pięknie się prezentuje w łóżeczku. I tak właśnie powinno być, powinno się zwracać na to zawsze uwagę.