Aktualizacja od Microsoftu

 

Microsoft już od siedmiu lat prowadzi pocztę przeznaczoną specjalnie dla firm. Ostatnio wyszła ciekawa aktualizacja, która znacznie ułatwia korzystanie z niej. Jest ona bardzo dobra dla administratorów w danej firmie. Microsoft bardzo się postarał w tym przypadku, ponieważ zmiany były bardzo znaczące, natomiast przeciętny użytkownik ich specjalnie nie zauważył, co jest bardzo ważne.

Zmiany w nowej wersji Exchange

microsoft exchangeFirma wypuściła aktualizację, która zmienia cały system administrowania pocztą na dużo wygodniejszy oraz intuicyjny. Dzięki temu administrator w Microsoft Exchange bezproblemowo będzie mógł wykonać rzeczy, na które wcześniej nie mógł sobie w ogóle pozwolić. Pamięć poczty została znacznie zwiększona w nowej wersji Microsoft Exchange, jednak również przeciętny użytkownik na pierwszy rzut oka tego nie zauważy. Zmieniono system kompresji plików, dlatego mając dwadzieścia pięć gigabajtów pamięci zmieścimy więcej rzeczy, niż wcześniej. Ogólna pojemność zostaje ta sama, tylko jest o wiele więcej sposobów na to, by ją wykorzystać. To bardzo duża zmiana, która jest również doceniona. Jeśli chodzi o wygląd to nie dokonano zmian, za warto pochwalić firmę. ludzie, którzy już się przyzwyczaili do jakiejś wersji bardzo ją lubią i wszelkie zmiany im się nie podobają. Dobra aktualizacja jest niewidoczna gołym okiem, lecz powinna ułatwiać pracę. Firmie bardzo się to udało.

Nie ma co ukrywać, że jak na razie produkt Exchange jest bezkonkurencyjny na rynku. Warto jest w niego zainwestować, jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz usługi pocztowej. Licencje są coraz bardziej korzystne, nawet dla małych przedsiębiorstw. Ogółem Microsoft bardzo się stara o to, by przyciągać klientów każdego typu, od biznesu rodzinnego, aż po wielkie korporacje.