Akcesoria wędkarskie z Garmin

Akcesoria wędkarskie można zakupić z różnych firm. Dla amatorów wystarczy wędka. Dla zawodowca na pewno przyda się bardzo dobrej jakości echosonda, która pozwoli na lokalizację ryb. Jest to gadżet, ale bardzo przydatny. Z firmy Garmin echosondy mają oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości.

Dobra jakość echosondy z Garmin

garmin echosondyJeśli chodzi o Garmin echosondy są one bardzo dobrze oceniane przez wędkarzy. Daje taka echosonda bardzo precyzyjny, kolorowy obraz z sonaru. Kolor można spersonalizować, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort prowadzenia obserwacji. Dodatkowo zaletą jest umożliwienie precyzyjnego wytyczenia newralgicznych punktów na mapie łowiska, w tym lokalizacji miejsc połowu z dużą ilością ryb. Zawiera dostęp do systemu, w którym szybko można narysować oraz zapisać dokładną mapę łowiska, z dokładnością aż do 30 izobatów. Echosondy Garmin są wyposażone w wysoce czuły moduł GPS, dzięki któremu wytyczanie pozycji jest zawsze niezawodne i bardzo łatwe. Taki gadżet będzie świetnym prezentem dla zamiłowanego wędkarza, który lubi nowości technologiczne. Dobrej jakości echosondę można kupić już za 700 złotych. Oczywiście ich cena wzrasta wraz z większą ilością dodatkowych parametrów i funkcji. Najlepiej tego typu sprzęt kupować w autoryzowanych salonach ze sprzętem wędkarskim.

Niezawodne echosondy przydadzą się każdemu wędkarzowi, który wypływa na łowisko. Większość z nowoczesnych echosond ma wbudowany moduł Wi- Fi. który po sparowaniu z bezpłatną aplikacją ActiveCaptain pozwala na wyświetlanie powiadomień z ekranu telefonu. Możliwe jest także udostępnianie swoich map oraz pobieranie map od innych użytkowników. Najlepsza jakość produktów i akcesoriów sportowych firmy Garmin przyczyniła się do wzrostu zainteresowania tą marką.