Akcesoria do regałów wielopoziomowych

Każdy magazyn musi być bardzo dobrze wyposażony. Jeśli zamontowaliśmy w magazynie wielopoziomowe systemy regałowe czy też pojedyncze regały magazynowe to na pewno wszystko stanie się łatwiejsze. Takie właśnie systemy regałów pozwolą na efektywne wykorzystanie kubatury magazynu na potrzebny magazynowania towarów większych oraz mniejszych.

Jeśli chodzi o zalety takich właśnie systemów składowania to należy wiedzieć, że należy do nich między innymi maksymalne wykorzystanie wysokości magazynu.

magazynMożna składować materiały od podłogi aż po sam sufit. Warto wspomnieć także o tym, że takie właśnie rozwiązania pozwalają uniknąć wielu problemów logistycznych. Można tutaj także zastosować modułową budowę, która z pewnością umożliwi zmiany konfiguracji, rozbudowę w płaszczyźnie poziomej oraz pionowej. Można nawet przenieść je także w inne miejsce jeśli zajdzie taka potrzeba. Systemy regałowe są bardzo stabilną oraz bezpieczną konstrukcją. Warto także wiedzieć, że są one estetyczne i pozwalają na zastosowanie nie tylko w magazynach, ale także w biurach oraz sklepach. Oprócz tego wszystkiego wielopoziomowe systemy regałowe mają także bogate wyposażenie dodatkowe.

Dają również szeroki wybór pokryć pomostowych, które dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Transport pomiędzy poszczególnymi regałami może być oczywiście utrudniony, ale do transportu służą tutaj na przykład wózki elektryczne magazynowe. Te pozwolą na transport ciężkich rzeczy o dużych gabarytach. Oczywiście takie właśnie regały oraz antresole muszą być wyposażone w dodatkowe akcesoria. Osiągają one bowiem naprawdę duże rozmiary. Jeśli chodzi o akcesoria podstawowe do antresoli magazynowych to należą do nich na pewno schody oraz balustrady. Mogą być one z poręczą, poprzeczką kolanową lub też z krawężnikiem. To zależy od klienta. Innymi akcesoriami dodatkowymi są także bramki do załadunku palet oraz inne akcesoria stosowane w przypadku systemów regałowych.

Jeśli chodzi o bramki to mogą być one otwierane na wszelkie sposoby. Mogą to być bramki skrzydłowe lub też przechylne.